Atrakcje dla dzieci w Rowach

Rowy to niewielka miejscowość turystyczna, położona nad Morzem Bałtyckim, do której każdego lata przyjeżdża wiele rodzin z dziećmi pragnących nie tylko odpocząć, ale spędzić również ciekawie czas. Dzieci dosyć szybko się nudzą, dlatego też należy znaleźć im jakieś zajęcie, a w Rowach na szczęście jest taka możliwość.

Wakacyjny urlop w Rowach wraz z całą rodziną z pewnością będzie udany, gdyż w miejscowości tej można liczyć na wiele interesujących atrakcji. Najmłodsze dzieci powinny być zadowolone z licznych placów zabaw, które znajdują się głównie w pobliżu miejsc noclegowych. Przed przyjazdem warto wcześniej sprawdzić, jak wygląda tutejsza baza noclegowa (noclegi Rowy - lista), ponieważ znalezienie odpowiedniego i wolnego pokoju w środku sezonu może być dosyć trudne. Znajdują się tu liczne ośrodki wypoczynkowe i wczasowe, pensjonaty, a także prywatne kwatery oferujące - zazwyczaj nocleg wraz z wyżywieniem.

Wracając jednak do atrakcji dla dzieci, to latem w Rowach warto się wybrać w kilka ciekawych miejsc. Pierwszym miejscem jest przede wszystkim plaża, na której można odpocząć, poopalać się, popływać w Bałtyku, a także zbudować zamki i babki z piasku czy też pograć w siatkówkę plażową. Kolejną ciekawą atrakcją jest Lunapark, który każdego roku przyjeżdża do tej miejscowości. Zazwyczaj rozkłada się w okolicy tutejszej poczty i oferuje wiele interesujących atrakcji, takich jak karuzele czy też dmuchane zamki. Innym pomysłem na spędzenie wolnego czasu może być przejażdżka gokartami, która każdemu dziecku sprawi z pewnością wiele frajdy. U zbiegu ulic Słonecznej oraz Wczasowej znajduje się niewielki Amfiteatr, który swoim wyglądem przypomina statek. W miejscu tym każdego lata odbywają się liczne koncerty oraz inne występy rozrywkowe zarówno dla najmłodszych turystów, jak i dla dorosłych. Aby poznać szczegółowe kalendarium, warto na bieżąco śledzić stronę internetową tej miejscowości.

Jak można łatwo zauważyć, w Rowach znajduje się wiele niezwykle interesujących atrakcji dla dzieci, które każdemu maluchowi z pewnością powinny przypaść do gustu. Jeśli jednak okażą się one niewystarczające i mali turyści będą niezadowoleni to można wybrać się na wycieczkę do okolicznych miejscowości.

Jedna myśl na temat “Atrakcje dla dzieci w Rowach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>